Makita DGP180RTB 18V LXT Grease Gun 450Gm 1X5Ah
Our Part #: PT5059071 ~ Supplier Part #: DGP180RTB
PT5059071 ~ Supplier Part #: 0
Makita
Description
450g skin tool with 1x 5.0Ah battery (BL1850B) & charger (DC18RC) and Case
Features
  • 1,200mm flexible hose length for access to hard to reach places
  • Maximum 10,000psi discharge pressure and 295mL/min discharge rate